Demir Hurdası

Dkp hurdalar genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan temin edilmektedir. Dkp hurda; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer.

Dkp sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir.

Dkp hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir.

Sol taraftaki fotoğraflarda örnek dkp hurdasının görüntüleri bulunmaktadır.

Gün geçtikçe büyüyen firmamız artık tüm demir hurda işleriniz için hizmet vermektedir. Firmamız kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm demir hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak demir hurdalarınızı alarak size çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm demir hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.