Kurşun Hurdası

Madenleri yeryüzünde kolay bulunan ve kolay işlenen elementler arasındadır. Dünya’daki en büyük kurşun madeni yatağı 25.8 milyon ton değerle Amerika’nın elindedir. Bu sırayı ise 17 milyon ton ile Avustralya izlemektedir. Genel olarak tek başına bir kurşun elementi dayanıksız olduğundan diğer maden çeşitleri ile kullanılmaktadır. Ayrıca kurşunun korozyona dayanıklı olduğu ve elektriği düşük oranla iletmesi bilinmektedir.

Gün geçtikçe büyüyen firmamız artık tüm kurşun hurda işleriniz için hizmet vermektedir. Firmamız kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm kurşun hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak kurşun hurdalarınızı alarak size çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm kurşun hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.