Sarı Pirinç Hurdası

Sarı Hurda; Kullanım süresini dolduran ve ya kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir.

Öncelikle hurda ve hurdacılık nedir sorusuna bir göz atalım.

Hurdacılık; Eski madeni veya plastik eşyaların tekrar belli bir dönüşüm yoluyla kullanılabilir hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tümüdür.

Hurdacı; Geri dönüşüme uygun, demir hurda, Sarı Hurda, bakır hurda, hurda kablo ve benzeri maddeleri sınıflandırarak, çeşitli kimyasal işlemlerden geçirerek tekrar üretime /tüketime sunan işletmelerdir.

 

Hurda; Kullanım süresini dolduran ve ya kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal türevleridir.

Sarı hurda ya örnek vermek gerekir ise her alanda kullanılmakta olan değerli metaldir. Çınar Hurda  bu değerli hurdaları toplama ve geri dönüşümü ile ilgili geniş bir çalışma yelpazesine sahip.  Hurda Sarı musluk sarıları, su saati sarıları,  sarı vana,  sarı radyatör ve buna benzer Sarı Hurda pirinç gibi hurdalarınızı iyi bir fiyat alımı ile geri dönüşüme sunmakta.

Gün geçtikçe büyüyen firmamız artık tüm sarı hurda işleriniz için hizmet vermektedir. Firmamız kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm sarı hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak sarı hurdalarınızı alarak size çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm sarı hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirs